Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Podziękowanie

Gmina Sieciechów realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2020. W bieżącej  edycji Programu pomoc otrzymuje 346 osób  które złożyły wnioski i zakwalifikowały się do udział w Podprogramie 2020. Ponieważ liczba osób wzrosła, zwiększyła się również ilość  żywności , jaką należy przewieźć z Radomskiego Banku Żywności do Gminy Sieciechów. We wrześniu 2021 r.  po raz kolejny Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej działający  z upoważnienia Wójta Gminy Sieciechów, Pana Arkadiusza Guby  zwrócił się  do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego z prośbą o pomoc w transporcie żywności.  W dniu 15.09.2021 r. żołnierze z 62 Batalionu Lekkiej Piechoty w Radomiu  przetransportowali  żywność  w ilości 4500 kg oraz dokonali rozładunku żywności.

Pomoc żołnierzy jest  dla nas bardzo ważna  ponieważ żywność jest przywożona jednocześnie , następuje szybki rozładunek, a zatem produkty żywnościowe trafiają niezwłocznie do odbiorców .

W związku z powyższym Wójt Gminy Sieciechów oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie  składają serdeczne podziękowania dowódcy batalionu,  Panu majorowi Arturowi Wasilewskiemu  oraz  żołnierzom  z 62 Batalionu Lekkiej Piechoty w Radomiu.

Henryka Wojewoda