Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców , że w roku 2024 Gmina Sieciechów planuje  realizować Program „ Asystent osobisty osoby z  niepełnosprawnością” . Gmina będzie składać wniosek o środki finansowe na realizację  ww. Programu, który jest współfinansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

W związku z powyższym osoby zainteresowane, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym ( lub równoważne ) oraz rodzice dzieci posiadających orzeczenia o niepełnosprawności  łącznie ze wskazaniami : konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia , rehabilitacji i edukacji mają możliwość zgłaszania woli uczestnictwa w  Programie.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu znajdują się na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w aktualnościach.

Informacji udziela również  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie w godzinach : poniedziałek : 8.00- 16.00 oraz od wtorku do piątku w godzinach : 7.00 -15.00  telefonicznie, numer telefonu : 48 6216112 lub 48 6216023 oraz w siedzibie Ośrodka, Sieciechów, ul. 11 Listopada 2.

                                                                                                Henryka Wojewoda, kierownik GOPS