Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie  informuje mieszkańców, że Gmina Sieciechów bierze udział w nowym Programie Operacyjnym  pn.  Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021 – 2027, który będzie wdrażany w Polsce z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego do końca roku 2029.

W związku z powyższym osoby zainteresowane  otrzymaniem  pomocy w formie  żywności proszone są o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie w terminie  do  31.03.2024 roku ( termin po przedłużeniu).

Informuję, że pomoc w ramach POPŻ kierowana jest do osób znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji  życiowej, których dochody nie przekraczają 235 % kryterium dochodowego  określonego  w ustawie o pomocy społecznej, tj. 1823,60  zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej oraz 1410,00 zł na osobę w rodzinie ( dochody netto z miesiąca poprzedzającego złożenie  wniosku,).  

Dodatkowych informacji  udziela Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie, telefonicznie: 48 6216112 lub w siedzibie Ośrodka, Sieciechów, ul. 11 Listopada 2.

                                                                                                                                                        Henryka Wojewoda, kierownik GOPS