Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

GOPS

Artykuły

 • Ogłoszenie dla mieszkańców

  W związku z ogłoszonym przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej programem "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" i planowanym przez Gminę Sieciechów przystąpieniem do powyższego programu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje, że przyjmuje zgłoszenia osób chętnych do skorzystania z programu. Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w programie jest posiadanie orzeczenia o niezdolności do samodzielnej egzystencji, lub stopnia znacznego niepełnosprawności, lub posiadanie              I grupy inwalidzkiej, ewentualnie posiadanie stopnia umiarkowanego lub równoważnego.  Szczegółowych informacji udzielają oraz przyjmują zgłoszenia  pracownicy GOPS telefonicznie lub w siedzibie Ośrodka w Sieciechowie, ul. 11 Listopada 2 , telefon: 48 6216112, 48 6216023.

  Z powodu konieczności złożenia wniosku, zgłoszenia proszę składać do dnia 22.10.2021 r. do godziny 11.00.

  Henryka Wojewoda, kierownik GOPS

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie dla mieszkańców
 • Podziękowanie

  Gmina Sieciechów realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2020. W bieżącej  edycji Programu pomoc otrzymuje 346 osób  które złożyły wnioski i zakwalifikowały się do udział w Podprogramie 2020. Ponieważ liczba osób wzrosła, zwiększyła się również ilość  żywności , jaką należy przewieźć z Radomskiego Banku Żywności do Gminy Sieciechów. We wrześniu 2021 r.  po raz kolejny Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej działający  z upoważnienia Wójta Gminy Sieciechów, Pana Arkadiusza Guby  zwrócił się  do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego z prośbą o pomoc w transporcie żywności.  W dniu 15.09.2021 r. żołnierze z 62 Batalionu Lekkiej Piechoty w Radomiu  przetransportowali  żywność  w ilości 4500 kg oraz dokonali rozładunku żywności.

  Czytaj Więcej o: Podziękowanie
 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców, że Gmina Sieciechów bierze udział w Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym,  Podprogram 2021. W związku z powyższym osoby zainteresowane otrzymaniem pomocy w formie żywności proszone są o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie w terminie do 15.11.2021 roku.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • OGŁOSZENIE

  GMINNY  OŚRODEK  POMOCY  SPOŁECZNEJ W SIECIECHOWIE INFORMUJE, ŻE W DNIU 12 SIERPNIA  2021  ROKU, W GODZINACH 8.00- 15.00 (do wyczerpania zapasów) BĘDĄ  WYDAWANE BEZPŁATNIE NAPOJE  DLA  MIESZKAŃCÓW  GMINY W RAMACH ZAPOBIEGANIA  MARNOTRAWIENIA  ŻYWNOŚCI.

  PUNKTY WYDAWANIE NAPOJÓW:  SIECIECHÓW  PARK

   

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE
 • DOBRY START 300+ DLA UCZNIA

  Od 1 lipca 2021 r. wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia możesz złożyć tylko elektronicznie:

  • na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS: www.zus.pl
  • przez bankowość elektroniczną
  • na portalu empatia.mpips.gov.pl

  Jeśli nie masz profilu PUE, przyjdź na spotkanie z ekspertem ZUS, który założy go dla Ciebie. Zapraszamy: termin 8 lipca 2021 roku godz. 8.00 - 14.00, miejsce: GOPS w Sieciechowie ul. 11 Listopada 2.

  Czytaj Więcej o: DOBRY START 300+ DLA UCZNIA
 • INFORMACJA W SPRAWIE BEZPŁATNYCH NAPOJÓW

  Gminny  Ośrodek  Pomocy  Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców, że w dniu 1 czerwca 2021 r., od godziny 9.00  do wyczerpania zapasów,  będą wydawane bezpłatnie napoje .

   Miejsce wydawania napojów:

  • Sieciechów,  park przed budynkiem Urzędu Gminy
  • Zajezierze, parking przed Kościołem
  • Słowiki, plac przed świetlicą wiejską

  Henryka Wojewoda, kierownik GOPS

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA W SPRAWIE BEZPŁATNYCH NAPOJÓW
 • Pomoc żywnościowa dla mieszkańców gminy Sieciechów

  Mieszkańcy gminy Sieciechów już raz kolejny otrzymają pomoc żywnościową. Na terenie gminy Sieciechów realizowany jest program pomocy żywnościowej. Ma na celu dotarcie z pomocą do osób i rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji i z powodu niskich dochodów, nie mogą sobie zapewnić niezbędnych produktów spożywczych. Gmina Sieciechów już po raz trzeci przystąpiła do realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

  Czytaj Więcej o: Pomoc żywnościowa dla mieszkańców gminy Sieciechów
 • PROGRAM RODZINA 500 PLUS

  Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, iż PROGRAM RODZINA 500 PLUS w Gminie Sieciechów będzie realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o świadczenie wychowawcze zapraszamy od 1 kwietnia 2016 r. do GOPS w Sieciechowie ul. 11 Listopada 2.

  Czytaj Więcej o: PROGRAM RODZINA 500 PLUS