Urząd Gminy SieciechówStrona główna

Smaki Ziemi Kozienickiej - Gmina Sieciechów

Aktualności

Obwieszczenie o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Dot. budowy odcinaka sieci wodociągowej na działce nr ewid. 937 położonej w miejscowości Słowiki-Folwark w gminie Sieciechów.

20 stycznia 2020
Czytaj więcej o: Obwieszczenie o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski informuje...

Każdy ROLNIK, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT.

20 stycznia 2020
Czytaj więcej o: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski informuje...

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” rozpoczęty

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 9 stycznia zainaugurowała dziesiątą - jubileuszową edycję konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi”, kierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.

19 stycznia 2020
Czytaj więcej o: X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” rozpoczęty

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA

Od 1 stycznia 2019 r. w Gminie Sieciechów  jest udzielana Nieodpłatna Pomoc Prawna. Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej jest obsługiwany przez organizację pozarządową Fundacja Togatus Pro Bono w Warszawie. Nieodpłatnej pomocy prawnej udziela Pani Katarzyna Sowa w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca od godz. 8.00 do 12.00 w Urzędzie Gminy Sieciechów pokój nr 3. Zapisu można dokonać osobiście lub pod numerem tel. 48 621 60 08 w.22.

16 stycznia 2020
Czytaj więcej o: BEZPŁATNA POMOC PRAWNA

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA OCHRONY ROŚLIN SADOWNICZYCH

NOWY HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

Od 1 stycznia 2020 r. obowiązuje nowy harmonogram wywozu odpadów z gminy Sieciechów.

8 stycznia 2020
Czytaj więcej o: NOWY HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SIECIECHÓW I MIEJSCOWOŚCI FORT BOREK W GMINIE GNIEWOSZÓW O CENIE WODY I ŚCIEKÓW OD 18 STYCZNIA 2020 ROKU

Powiększ zdjęcie Woda

Na podstawie ustawy z dnia 7 czerwca 2001r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2019r. poz. 1437) Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zatwierdził taryfę dotyczącą zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Sieciechów  i w miejscowości Fort Borek w Gminie Gniewoszów.

8 stycznia 2020
Czytaj więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SIECIECHÓW I MIEJSCOWOŚCI FORT BOREK W GMINIE GNIEWOSZÓW O CENIE WODY I ŚCIEKÓW OD 18 STYCZNIA 2020 ROKU

OBWIESZCZENIE

o zmianie wniosku w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego  dot. „Budowa słupowej stacji transformatorowej 15/0,4 kV, elektroenergetycznej sieci kablowej średniego (15kV) i niskiego (0,4kV) napięcia w m. Głusiec-Występ, gm. Sieciechów".

8 stycznia 2020
Czytaj więcej o: OBWIESZCZENIE