Jesteś tutaj: Start / SPIS ROLNY 2020

SPIS ROLNY 2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników, a także gotowość znacznej części rachmistrzów do pracy w terenie w trudnych warunkach epidemicznych, od soboty 10 października w gminach na Mazowszu i w całej Polsce będzie możliwość spisania gospodarstwa rolnego podczas wywiadu bezpośredniego. ZACHOWANE BĘDĄ WSZYSTKIE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO!

12 października 2020
Czytaj więcej o: Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

Sołtysi - Spis Rolny 2020

Jak Państwo z pewnością wiedzą, w dniach 1 września – 30 listopada br. na terenie całego kraju odbywa się Powszechny Spis Rolny 2020. Jest to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa realizowane raz na 10 lat i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne w kraju.

4 października 2020
Czytaj więcej o: Sołtysi - Spis Rolny 2020

Koła Gospodyń Wiejskich - Spis Rolny 2020

Urząd Statystyczny w Warszawie informuje, że w dniach 1 września – 30 listopada br. na terenie całego kraju jest prowadzony Powszechny Spis Rolny 2020. To najważniejsze badanie polskiego rolnictwa realizowane raz na 10 lat i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne w kraju.

4 października 2020
Czytaj więcej o: Koła Gospodyń Wiejskich - Spis Rolny 2020

Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!

Przejdź do - Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!

16 września pracę rozpoczęli rachmistrze telefoniczni Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Przez 6 dni w tygodniu dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych z propozycją spisania gospodarstwa rolnego. Warto skorzystać z tej metody spisowej – rachmistrz zadaje pytania i wprowadza odpowiedzi do formularza spisowego, rolnik musi mu tylko przekazać wymagane informacje.

4 października 2020
Czytaj więcej o: Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!

Przejdź do - Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!

Drodzy Rolnicy, Wasz udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest bardzo ważny dla naszej gminy. Dzięki temu będziemy wiedzieć, ilu Was jest, jaka jest Wasza sytuacja i jak możemy Was wspierać. Dlatego bardzo liczymy, że wszyscy możliwie szybko spiszecie swoje gospodarstwa rolne przez samospis internetowy.

4 października 2020
Czytaj więcej o: Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!

Ważna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

Przejdź do - Ważna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID–19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych. Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo rolników oraz pracowników statystyki zawieszono wywiady bezpośrednie, które miały być realizowane od 1 października br.

2 października 2020
Czytaj więcej o: Ważna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

Przejdź do - Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

Powszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

16 września 2020
Czytaj więcej o: Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Przejdź do - Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób. 

16 września 2020
Czytaj więcej o: Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać