Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Zaproszenie na wykład

Fundacja Pro Civitas Bono serdecznie zapraszam na  wykład pt. " Zastosowanie fizjoterapii w leczeniu udaru mózgu" , który odbędzie się dnia 7 września w godz. 9.00-13.00 w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, przy ul. Aleksandrowicza 5, w sali dydaktycznej za bufetem.  Będzie to pierwszy z cyklu wykładów o tematyce zdrowotnej, skierowany do seniorów oraz ich rodzin i opiekunów, organizowany w ramach projektu pt. "Akademia E-seniora", współfinansowanego przez Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Uwaga !!!!  dla osób, którym problemy zdrowotne  uniemożliwiają osobiste przybycie na wykład, zaplanowaliśmy transmisję na żywo przez Internet. 

W razie pytań proszę o kontakt w godzinach 9.00-14.00. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na każdy wykład osobno na adres: pwasilewska@pcbfundacja.org.

Bliższe informacje oraz harmonogram kolejnych wykładów będziemy zamieszczać sukcesywnie na stronie www.dlaseniora.com.pl

Wszystkie wykłady w ramach  projektu są bezpłatne.