Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

GOPS

Artykuły

 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie  informuje mieszkańców, że Gmina Sieciechów bierze udział w nowym Programie Operacyjnym  pn.  Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021 – 2027, który będzie wdrażany w Polsce z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego do końca roku 2029.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie  informuje mieszkańców , że Gmina Sieciechów bierze udział w nowym Programie Operacyjnym  pn.  Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021 – 2027  , który będzie wdrażany w Polsce z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego do końca roku 2029.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców , że w roku 2024 Gmina Sieciechów planuje  realizować Program „ Asystent osobisty osoby z  niepełnosprawnością” . Gmina będzie składać wniosek o środki finansowe na realizację  ww. Programu, który jest współfinansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • UWAGA RODZICE

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje, że od 01.11.2023 r. rozpoczyna się nowy okres zasiłkowy w sprawie  świadczeń rodzinnych. Nowy okres zasiłkowy w funduszu alimentacyjnym rozpoczyna się od 01.10.2023 roku.

  W związku z powyższym wnioski na nowy okres będą przyjmowane w GOPS

  - w formie elektronicznej od 01.07.2023 r.

  - w formie tradycyjnej (wniosek papierowy) od 01.08.2023 r.

  Wszelkich informacji udzielają pracownicy GOPS w Ośrodku ul. 11 Listopada 2 w Sieciechowie lub telefonicznie (48) 621 60 23 lub (48) 621 61 12 

  Czytaj Więcej o: UWAGA RODZICE